Весна 2015

Тур на травневі свята Гуцульська весна

5 дня/4 ночі

Дати туру: 30 квітня – 4 травня2015 р.

7 -11 травня 2015 Dr..

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 5000 ГРН.

 

 

Програма туру:

Zi 1, 30.04.2015

 

Для туристів, котрі прибувають на з/д (авто) вокзали м. Івано-Франківська та м. Яремче зустріч та трансфер до с. Polyanytsya. Поселення в готелі “Milli & Jon”. На Вас чекають затишні номери, де ви зможете проводити сімейний та активний відпочинок у комфортних умовах. Ресторан готелю запропонує Вам смачні страви європейської та української кухні. При готелі є сауна, де можна приємно і корисно провести час, оздоровитися за допомогою водних процедур та смачних лікувальних трав’яних чаїв.

 

Весняний тур на травневі свята починається з екскурсії в ТК “Bukovel”. Курорт привабливий не лише взимку, влітку. Буковель – це зелені луки й ліси, блакитні озера й величні гори. Катання на канатно-крісельному підйомнику, прогулянка по високогір’ю та панорамні види Чорногірського хребта (найвищі вершини України – Говерла, petros).

Вільний час. Вечеря.

Комплімент від готелю “Milli & Jon” та ТА “100 stezhin” – гриль-вечірка.

Zi 2, 01.05.2015

Сніданок.

Автобусна екскурсія до центру Гуцульщини - Верховини. Відомі ворохтянські трампліни, церква Різдва Богородиці (1615 Râu), арочні залізничні мости-віадуки XIX ст. Музей-садиба Галинки Верховинки – поетеси, збирачки народного фольклору і гуцульської старовини. Майстер-клас із зав’язування перемітки (жіночий головний убір). Фотосесія у народному одязі. Хата-музей кінофільмуТіні забутих предків”. В музеї представлені костюми, фотографії зроблені під час зйомок, речі, що використовувались в фільмі та документи пов’язані з відомим режисером С. Параджановим. Muzeul de Hutsul instrumente populare cunoscut muzician Nicolae Ilyuk. У виконанні господаря відвідувачі почують народні пісні та гуцульські співанки під акомпанемент гуцульських цимбалів. Традиційний гуцульський обід.

Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

Zi 3, 02.05.2015

Сніданок.

Автобусна екскурсіяЦікавинки Закарпаття”. Дорогою відвідуємо Яблунецький перевал (931 m). Труфанецький каскадний водоспад (36 m), мінеральні джерела в селі Кваси та географічний центр Європи. Вирушаємо уДолину Нарцисів– унікальну і найбільшу в Європі природну зону насадження цих мальовничих квітів. Загальна площа зони, яка утримує статус заповідника, сягає понад 170 га. Завдяки своїй мальовничості та унікальностіДолина Нарцисіввважається візитівкою весняного Закарпаття і щороку приваблює до себе тисячі туристів не лише з України, а й з інших країн Європи. Екскурсія містом Мукачево, Замок Паланок. м Чинадієво (Замок Сент-Міклош, палац Шенборна). Страусина ферма.

Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.


Zi 4, 03.05.2015

Сніданок.

Екскурсія до туристичної перлини Карпат міста Яремче. Ви знайдете тут багато історичних та культурних пам’яток. Унікальний каскадний водоспадПробій”, вольєрне господарство з дикими тваринами, джерело з мінеральною водою, пам’ятка гуцульської архітектури ресторан-музейГуцульщина”, шопінг еко-сувенірів. Спробуєте повітряний екстрим зіп-лайн. Вільний час. За бажанням катання верхи на конях гірськими стежками (оплачується додатково).

Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

________________________________________________________________________________

Для любителів екстриму пропонуємо – рафтинг на річці Чорний Черемош або катання на квадроциклах гірськими схилами (оплачується додатково).

 

Zi 5, 04.05.2015

Сніданок. Виселення з готелю до 12.00 згідно правил готелю. Трансфер до з/д (автовокзалів) Яремче та Івано-Франківська.

Дорогою екскурсія до скель Довбуша. Тут ви потрапляє в своєрідний музей природи, де експонатами служать дерева, лісові трави, тварини, кам’яні споруди. Даний маршрут створений ще 1902 Dr.. як пам’ять народним месникам та їх легендарному ватажкові Олексі Довбушу, який діяв тут в 1738-1745 an. Розповідають, що саме тут заховані скарби Довбуша

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 5000 ГРН.

У вартість входить:

Зустріч на авто-; з/д вокзалі м. Yaremche (m. Ivano-Frankivsk) та трансфер до готелю;

проживання в двох-; трьохмісних номерах;

харчування: 4 сніданки; 1 обід; 4 вечері, гриль-вечірка;

супровід гід-екскурсовода та екскурсії згідно програми, екскурсійне обслуговування у

музеях та вхідні квитки;

транспортне обслуговування згідно програми.

 

У вартість не входить:

проїзд до м. Ivano-Frankivsk (m. Yaremche);

страхування;

харчування під час екскурсій (за виключенням екскурсії до Верховини);

катання на квадроциклах (600 грн./1 год.); рафтинг на гірській річці (350 грн./1 особа); катання верхи на конях (150 грн./1 год.);

сауна (300 UAH. / 1 год., місткість 6 осіб);

власні витрати (сувеніри, проїзд громадським транспортом тощо.)

 

 

Важливо!

Programul poate fi schimbat din cauza condițiilor meteorologice sau alte împrejurări neprevăzute;

Прохання мати з собою зручний одяг і взуття у відповідності з сезоном і враховуючи специфіку гірського клімату.

 

Радимо скористатись:

Потяг Київ-Рахів (через Яремче)http://www.uz.gov.ua/passengers/timetables/…

Бронювання квитків http://booking.uz.gov.ua/