festival “Four Seasons: iarnă, primăvară, vară, toamnă – sărbătoare în fiecare zi”

Deschiderea sezonului de iarnă 2013 - 2014 Vineri 6 Decembrie.
03.12.2013
Red Bull Jump & Îngheţa
27.01.2014

14 Decembrie 2013 în complexul turistic "Bukovel" a lansat cel mai lung festival de durată din lume 365 zile!

Consiliul Regional MP Ivano-Frankivsk, director TC "Bukovel" Alexander Shevchenko, Event-агентство «Art-Bukovel», Національний реєстр рекордів України, Книга рекордів України, Міжнародна книга рекордів Гіннеса та Міжнародна рада організацій фольклорних фестивалів і традиційних мистецтв CIOFF представляють мега-проектнайдовший у світі фестиваль тривалістю в 365 zile “Four Seasons: iarnă, primăvară, vară, toamnă – sărbătoare în fiecare zi”

Протягом року кожного дня в ТК «Буковель» відбуватимуться феєричні фестивалі всеукраїнського та міжнародного масштабів, які популяризуватимуть календарно-обрядові свята українців, розкриватимуть їх бачення та розуміння світу, розповідатиме про звичаї та обряди краю.
Програма фестивалю передбачає й відзначення міжнародних свят та пам’ятних дат, які сприяють взаєморозумінню та розвитку культурних зв’язків.

Метою фестивалю є позиціювання ТК «Буковель» не тільки як зимового, а й як всесезонного європейського СПАкурорту, де створено всі умови для яскравого та змістовного відпочинку.

Цього ж дня відбудеться III всеукраїнський фестиваль Дідів Морозів, який стане заспівом у проведенні найдовшого за тривалістю фестивалюфестивалю «Чотири пори року».

Лейтмотивом III всеукраїнського фестивалю Дідів Морозів є створення атмосфери добра, дотепності, доброго настрою та популяризація здорового способу життя. За традицією, відбудеться масовий спуск Дідів Морозів зі схилів гори Буковель. Програма фестивалю передбачає й конкурси та змагання, хороводи та феєрверки, встановлення новорічної ялинки, прикрашеної за давньою українською традицією цукерками, горішками та всякими солодкими потішками.

Щоб свято справді було казковим і створювало відповідну атмосферу, організатори заходу нагадують бажаючим долучитися до дійства про головну умову фестивалю – наявність костюму Діда Мороза або Снігуроньки.

Тож організатори свята запрошують вас 14 Decembrie, despre 10:00 годині в туристичний комплекс «Буковель» на урочисте відкриття найдовшого в світі фестивалю тривалістю в 365 zile “Four Seasons: iarnă, primăvară, vară, toamnă – sărbătoare în fiecare zi”

Контакти організаторів:
Event-агентствоArt-Bukovel
тел. +38 098 1000 200
E-mail: artbukovel@gmail.com

Comentariile sunt închise.