Фестиваль “Чотири пори року: зима, весна, літо, осінь – свято кожного дня” – Готель «Milli & Джон », Буковель – офіційний сайт

Фестиваль “Чотири пори року: зима, весна, літо, осінь – свято кожного дня”

Відкриття зимового сезону 2013 - 2014 в п’ятницю 6 грудня.
03.12.2013
Red Bull Перейти & Заморожувати
27.01.2014

14 грудня 2013 року в туристичному комплексі «Буковель» стартує найдовший у світі фестиваль тривалістю в 365 днів!

Депутат Івано-Франківської обласної ради, директор ТК «Буковель» Олександр Шевченко, Event-агентство «Art-Bukovel», Національний реєстр рекордів України, Книга рекордів України, Міжнародна книга рекордів Гіннеса та Міжнародна рада організацій фольклорних фестивалів і традиційних мистецтв CIOFF представляють мега-проект – найдовший у світі фестиваль тривалістю в 365 днів “Чотири пори року: зима, весна, літо, осінь – свято кожного дня”

Протягом року кожного дня в ТК «Буковель» відбуватимуться феєричні фестивалі всеукраїнського та міжнародного масштабів, які популяризуватимуть календарно-обрядові свята українців, розкриватимуть їх бачення та розуміння світу, розповідатиме про звичаї та обряди краю.
Програма фестивалю передбачає й відзначення міжнародних свят та пам’ятних дат, які сприяють взаєморозумінню та розвитку культурних зв’язків.

Метою фестивалю є позиціювання ТК «Буковель» не тільки як зимового, а й як всесезонного європейського СПА – курорту, де створено всі умови для яскравого та змістовного відпочинку.

Цього ж дня відбудеться III всеукраїнський фестиваль Дідів Морозів, який стане заспівом у проведенні найдовшого за тривалістю фестивалю – фестивалю «Чотири пори року».

Лейтмотивом III всеукраїнського фестивалю Дідів Морозів є створення атмосфери добра, дотепності, доброго настрою та популяризація здорового способу життя. За традицією, відбудеться масовий спуск Дідів Морозів зі схилів гори Буковель. Програма фестивалю передбачає й конкурси та змагання, хороводи та феєрверки, встановлення новорічної ялинки, прикрашеної за давньою українською традицією цукерками, горішками та всякими солодкими потішками.

Щоб свято справді було казковим і створювало відповідну атмосферу, організатори заходу нагадують бажаючим долучитися до дійства про головну умову фестивалю – наявність костюму Діда Мороза або Снігуроньки.

Тож організатори свята запрошують вас 14 грудня, про 10:00 годині в туристичний комплекс «Буковель» на урочисте відкриття найдовшого в світі фестивалю тривалістю в 365 днів “Чотири пори року: зима, весна, літо, осінь – свято кожного дня”

Контакти організаторів:
Подія-агентство “Art-Bukovel”
провід. +38 098 1000 200
E-пошта: artbukovel@gmail.com

Коментувати не дозволено.