Лето Буковель - Отель «Milli & Jon‎», Буковель - официальный сайт

Лето Буковель

Лето Буковель

Лето Буковель в Вилла «Milli & Jon» Вас ждут уютные номера, где вы сможете проводить семейный и активный отдых в комфортных условиях. Ресторан отеля предлагает Вам вкусные блюда европейской и украинской кухни. При отеле есть сауна, где можно приятно и полезно провести время, оздоровиться с помощью водных процедур и вкусных лечебных травяных чаев. Отель располагает богатым номерным фондом и готовый удовлетворить пожелания любого клиента, вы можете посмотреть 3D тур по отелю в Буковеле «Milli & Jon» можете забронировать в Буковеле как стандартные номера так и номера повышенного комфорта. Посмотреть 3D тур отеля:

Тур “Квітучі Карпати”

 

6 днів /5 ночей

 

Дати туру: 2015 р.

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 3250

 

Програма туру:

День 1,

 

Для гостей, які прибувають на з/д (авто) вокзали м. Івано-Франківська та м. Яремче зустріч та трансфер до с. Поляниця. Поселення в готелі «Milli & Jon». На Вас чекають затишні номери, де ви зможете проводити сімейний та активний відпочинок у комфортних умовах. Ресторан готелю запропонує Вам смачні страви європейської та української кухні. При готелі є сауна, де можна приємно і корисно провести час, оздоровитися за допомогою водних процедур та смачних лікувальних трав’яних чаїв.

 

Перший день розпочинається з екскурсії в ТК  «Буковель». Курорт привабливий не лише взимку, а й в влітку. Буковель – це зелені луки й ліси, блакитні озера й величні гори. Катання на канатно-крісельному підйомнику, прогулянка по високогір’ю та панорамні види Чорногірського хребта (найвищі вершини України – Говерла, Петрос). Велика кількість сонячних днів, енергетика тектонічних розломів, своєрідний рух вітрів, знижений тиск кисню – це ще не всі фактори, що зумовлюють унікальний мікроклімат цієї місцевості.

Вільний час. Вечеря.

Комплімент від готелю «Milli & Jon» та ТА «100 стежин» – гриль-вечірка.

День 2,

Сніданок.

Екскурсія-знайомство з Гуцульщиною. Відомі ворохтянські трампліни, церква Різдва Богородиці (1615 р.), арочні залізничні мости-віадуки XIX ст.  Хата-музей кінофільму «Тіні забутих предків». В музеї  представлені костюми, фотографії зроблені під час зйомок, речі, що використовувались в фільмі  та документи пов’язані з відомим режисером С.  Параджановим.  Фотосесія у народному одязі. Музей народних інструментів відомого гуцульського музиканта Миколи Ілюка. У виконанні господаря відвідувачі почують народні пісні та гуцульські співанки під акомпанемент гуцульських цимбалів. Традиційний гуцульський обід.

Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

 

День 3,

Сніданок.

Вільний день. Активно відпочиваємо.

Для любителів екстриму (оплачується додатково) пропонуємо:

  • рафтинг на гірській річці Чорний Черемош;
  • катання на квадроциклах;
  • джиппінг на  гірських схилах;

 

Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

 

День 4,

Сніданок.

Похід на гору Говерла – найвищу гору та точку на території Україні. Говерла розташована на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей, близько 17 км від кордону з Румунією, і належить до хребта Чорногора в Карпатах. Висота гори складає 2061 м над рівнем моря. За протяжністю краєвид з гори займає перше місце в Українських Карпатах. При хорошій видимості на півночі можна побачити міста Івано-Франківськ, Коломию і Снятин, а в південному напрямку – румунське місто Сігету-Мармацієй. З вершини чітко видно Петрос (2020 м). На південний схід тягнеться низка вершин Чорногорського хребта (видно навіть обсерваторію «Білий слон» на горі Піп-Іван), а на південному заході височіє Марморошський хребет, по якому проходить кордон Румунії та Україні. Саме в червні місяці всі схили гір покриваються ковдрою квітучих рододендронів  (червона рута). Гори квітнуть!!! Вечеря.

 

День 5,

Сніданок.

Екскурсія до туристичної перлини Карпат міста Яремче.  Ви знайдете тут багато історичних та культурних пам’яток. Унікальний каскадний водоспад «Пробій», вольєрне господарство з дикими тваринами, джерело з мінеральною водою, пам’ятка гуцульської архітектури ресторан-музей «Гуцульщина», шопінг еко-сувенірів. Спробуєте повітряний екстрим зіп-лайн. Вільний час. За бажанням катання верхи на конях гірськими стежками (оплачується додатково).

Повернення в готель. Вечеря та гуцульські вечорниці (майстер-клас гуцульських танців та багато цікавих конкурсів).  Вільний час.

 

День 6

Сніданок. Виселення з готелю до 12.00 згідно правил готелю.

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ: Екскурсійне обслуговування + гуцульська забава:

Дорослі -1250 грн.

Проживання + харчування 2000 грн.

                                       Дітки до 6 років без надання окремого місця – БЕЗКОШТОВНО!

                                       Дітки та підлітки від 6 до 12 років – 700 грн.

 

У вартість входить:

Зустріч на авто-; з/д вокзалі м. Яремче (м. Івано-Франківськ) та трансфер до готелю;

проживання в двох-; трьохмісних номерах;

харчування: 5 сніданків; 1 обід; 5 вечерь, гриль-вечірка;

супровід гід-екскурсовода та екскурсії згідно програми, екскурсійне обслуговування у

музеях та вхідні квитки;

транспортне обслуговування згідно програми.

 

 У вартість не входить:

проїзд до м. Івано-Франківськ (м. Яремче);

страхування;

харчування під час екскурсій (за виключенням екскурсії до Верховини);

катання на квадроциклах (600 грн./1 год.);

катання на джипах (450 грн./3, 5 год. включно з обідом в горах);

рафтинг на гірській річці (350 грн./1 особа);

катання верхи на конях (150 грн./1 год.);

сауна (300 грн. / 1 год., місткість 6 осіб);

власні витрати (сувеніри, проїзд громадським транспортом тощо).

 

Важливо!

В програму можуть бути внесені зміни у зв’язку погодними умовами або іншими непередбачуваними обставинами;

Прохання мати з собою зручний одяг і взуття у відповідності з сезоном і враховуючи специфіку гірського клімату;

При готелі

 

Радимо скористатись:

Потяг Київ-Рахів (через Яремче)http://www.uz.gov.ua/passengers/timetables/…

Бронювання квитків http://booking.uz.gov.ua/

Лето Буковель