Буковель - найбільший курорт України. В оточенні п'яти гір край - прекрасне місце для зимового і літнього відпочинку. - Готель «Milli & Джон », Буковель - офіційний сайт

Буковель – найбільший курорт України. В оточенні п'яти гір край – прекрасне місце для зимового і літнього відпочинку.

Готель в Буковелі з Басейном
15.04.2016

Відпочинок в Буковелі – відмінна можливість насолодитися красивими пейзажами і цілющим повітрям карпатського краю, а також ознайомитися з місцевими звичаями.

Літній відпочинок в Буковелі

Відмінне місце для літнього відпочинку – поїздка в Буковель. Курорт розташований серед п'яти гір:

  • Бульчньоха;
  • Довга;
  • Бабин Погар;
  • Чорна Кльова;
  • Буковель.

Тут круглий рік проводять відпустку туристи з різних країн. Взимку в ці місця прагнуть потрапити любителі зимових видів спорту. літній відпочинок в Буковелі не менш цікавий. В цей час тут хочуть провести свою відпустку любителі рафтингу, і вони, хто захоплюється кінним і пішими прогулянками в горах. Буковель також привертає людей, бажання яких поправити своє здоров'я, тому що мінеральні води і чисте повітря цього краю творять чудеса.

пам'ятки

Літо в Карпатах зачаровує своєю природою і довгоочікуваною прохолодою. Є можливість отримати масу розваг, відправитися в похід по гірських стежках пішки або на велосипеді. Досить вибрати рівень складності маршруту. Неможливо уявити літо в Буковелі без катання на водних лижах.

Крім того, можна відправитися:

  • на Яблуницкий перевал;
  • Женецький водоспад.

Відвідати Коломию – де унікальний музей «Писанки» і музей народного мистецтва Гуцульщини. щоб запам'ятався відпочинок в Карпатах, можна купити на пам'ять всілякі сувеніри на ринку в місті Яремче.

готель Milli & Jon зробить ваш відпочинок комфортним і незабутнім.

 

Коментувати не дозволено.