Басейни і Сауна - Готель «Milli & Джон », Буковель - офіційний сайт

Басейни і Сауна

басейн – це приємна складова хорошого відпочинку і безумовно це найперший крок до міцного здоров'я. Плавання в басейні піде на користь практично кожній людині, так як водні процедури позитивно впливають на організм, піднімають тонус, знімають стрес, нормалізують сон і підвищують імунітет.

У Нашому готелі є два басейни які допоможуть зробити Ваш відпочинок незабутнім.

Один басейн в приміщень і один на вулиці, що дозволить Вам насолодитися водними процедурами в будь-яку погоду.

Температура води в басейнах в районі 26-28 градусів, що дозволяє комфортно плавати дорослим і дітям незалежно від погоди, яка в Карпатах буває різна;)

Басейн на вулиці працює лише в літній час

Час роботи басейну з 10:00 до 22:00 за київським часом. У Літній час відвідання басейнів для гостей нашого готелю безкоштовно. У зимовий час ціна за басейн в приміщень 150 гривень в день. З 1.03.2021 по 31.04 відвідування басейну при бронювань на сайті безкоштовно.

Сауна - заклад, відомий в наш час практично у всіх країнах світу. До прикладу, сауна для фінів це священне поняття, місце, де повинні завжди панувати гармонія і спокій з тілом, в цьому місці не можна з'ясовувати стосунки, і тим більше сваритися. Сауна відрізняється від російської лазні своїм сухим паром, який заспокоює вашу душу і освіжає стомлене тіло. З давніх часів це місце надавало людям зняття напруги, а також відновлення сил, втрачених у процесі важкої роботи. Найкращі сучасні ідеї разом зі старими традиціями для вашого відпочинку пропонує вам наша сауна в Буковелі. Ми надаємо вам послуги її оренди.

Стоймость 400 гривен в час. 500 гривень у святковий період. Місткість до 6 осіб.