Новини →Зимовий сезон 2013-2014 у ТК «Буковель». Що нового? - Отель «Milli & Jon‎», Буковель - официальный сайт

Новини →Зимовий сезон 2013-2014 у ТК «Буковель». Що нового?

Прокат снігоходів
10.10.2013
Відкриття зимового сезону 2013 – 2014 в п’ятницю 6 грудня.
03.12.2013

Шановні гості,
всі ми з нетерпінням чекаємо початку нового зимового сезону. На щастя, залишилось чекати не так вже й довго. Зовсім скоро всі ми зустрінемося на засніжених схилах «Буковелю», а поки ознайомимо Вас з новинками сезону 2013-2014.

Цього року ми збільшили територію катання до 55 км та створили більше можливостей для відпочинку та навчання початківців.
ТРАСИ
Траси

  • Змінено систему висадки пасажирів з витягів №1R та №2R, що дало змогу суттєво полегшити з’їзд з витягу та виїзд на траси.
  • З верхньої станції витягу 1R, спеціально для новачків, прокладено нову трасу 1Е, яка проходить між трасами 1B, 2А та 1А та дає можливість легко дістатись нижньої станції витягу 1R.  Довжина траси 2380м. Ухил траси не перевищує 15%.
  • Повністю перебудовано трасу 1С. Тепер її довжина становить 2400м. Максимальний ухил траси 15%. Тепер початківці зможуть легко дістатись нижньої станції 1R уникаючи складних ділянок.
  • З верхньої станції витягу №8 зроблено широкий та комфортний з’їзд до траси 5А та до переїзду G, який дасть можливість початківцям об’їхати складні ділянки траси 8C, 8B і легко дістатись нижніх станцій витягів №8, №15 та №11.
  • До початку сезону буде збудована траса 15Е, яка з’єднає схили 15А та 15D. Тепер початківців без проблем зможуть об’їхати складні ділянки схилу та легко дістатись нижньої станції витягу №15.
  • Суттєво розширена частина нижньої станції витягу №5. Розширено нижню частину траси 5А.
  • Перебудовано верхню частину витягу №8 та зроблено комфортний з’їзд до траси 5А.

СИСТЕМИ ОСНІЖЕННЯ СХИЛІВ ТА ОЧИСНІ СПОРУДИ
Системи осніження схилів

В зимовому сезоні 2013-2014 ми значно вдосконалили систему штучного осніження схилів. Завдяки новому акумулюючому озеру та новій компресорній станції, при сприятливих погодних умовах, більшість схилів курорту ми зможемо самостійно осніжити за лічені дні. Саме ці технологічні можливості гарантують швидкий початок сезону та довгий сезон катання, аж до травневих свят. Окремо хочемо відзначити, що вже в цьому сезоні почне працювати комплекс очисних споруд з проектною потужністю переробки 4000 куб. на добу. ТК «Буковель» вже давно працює з максимальною дбайливістю до використання природних ресурсів. Тепер і готелі регіону зможуть долучитись до сучасної системи очисних споруд. Даний об’єкт стане ще одним нашим внеском в екологічну чистоту регіону.

В цьому сезоні ми додатково придбали 30 стаціонарних та 14 мобільних снігових гармат компанії «Technoalpin» , 20 снігових гармат фірми «Mainiege» та 5 нових сніготрамбувальних машин Leitwolf від компанії «Prinoth». Все це дасть нам змогу ще більше покращити якість снігового покриву на курорті.
ПРОКАТ СПОРЯДЖЕННЯ
Прокат спорядження

В цьому сезоні обновлюємо і прокат спорядження. Вже в цьому сезоні до Ваших послуг 300 комплектів лиж «Fisher» XTR-Sportster , 100 сноубордів «Salomon» Drift Rocker та Puls, 100 сноубордів «Rossignol» Angus Amptek, та 50 пар ковзанів «Graf». Нагадуємо, що тільки якісне прокатне спорядження є запорукою безпечного катання.
НАВЧАННЯ
Лижна школа

ТК «Буковель» не лише популяризує гірськолижний відпочинок, але й всіма силами старається прививати культуру катання та розуміння персональної відповідальності за поведінку на схилах. Вже традиційними стали програми безкоштовного навчання від ТК «Буковель» та лижної школи. В цьому сезоні буде продовжена практика безкоштовного навчання катання на лижах та сноуборді. Запис на безкоштовні уроки буде здійснюватися згідно попереднього запису. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті.
БЕЗПЕКА НА ТРАСАХ
Безпека на трасах

Велику увагу було приділено безпеці на схилах. Додатково до вже існуючих засобів захисту ми придбали 4 км. огороджуючої сітки та 2 км. уловлюючої сітки.
ПАРКІНГИ
Паркінги

Паркінги вже давно стали своєрідними інфраструктурними центрами курорту. В цьому сезоні суттєвих змін зазнає критий паркінг №1. Додатково до вже існуючих сервісів на паркінгу №1 як то каси, прокат спорядження, лижна школа, відділення банку, магазин спортивного спорядження, сувенірний магазин, кафе, супермаркет, інформаційний центр, будуть доступними ще два сервіси: автомобільна мийка та шино-монтаж. Окрім всього даний паркінг буде безкоштовним. Нагадаємо, що в цьому сезоні завдяки розбудові нових трас на витягу №1 тепер він ідеально підходить для катання початківців.

Щодо інших паркінгів (критий паркінг №2, відкритий паркінг біля 7 витягу та паркінг біля витягу №14) то як і в минулому сезоні вони будуть платними. Вартість паркування від 20 грн. на день, в залежності від категорії транспортного засобу. Ще одним безкоштовним буде паркінг біля витягу №15. Нагадаємо, що плату за паркування автомобільного транспорт було введено для впорядкування транспортних потоків та рівномірного навантаження на інфраструктуру курорту.
З 17:00 та до 06:59 всі паркінги курорту стають безкоштовними. Особливою приємністю це стане для гостей розважального центру «Бука», який кожного вечора гостинно відкриває для них свої двері на першому поверсі паркінгу №2.

Комментарии закрыты.