Сауна – Milli & Jon, Буковель – Готель в Буковелі офіційний сайт

Сауна

[vc_row][vc_column][vc_column_text]


Сауна - заклад, відомий в наш час практично у всіх країнах світу. До прикладу, сауна для фінів це священне поняття, місце, де повинні завжди панувати гармонія і спокій з тілом, в цьому місці не можна з'ясовувати стосунки, і тим більше сваритися. Сауна відрізняється від російської лазні своїм сухим паром, який заспокоює вашу душу і освіжає стомлене тіло. З давніх часів це місце надавало людям зняття напруги, а також відновлення сил, втрачених у процесі важкої роботи. Найкращі сучасні ідеї разом зі старими традиціями для вашого відпочинку пропонує вам наша сауна в Буковелі. Ми надаємо вам послуги її оренди.

Сьогодні і гості Буковеля, можуть покуштувати нашу сауну - чудове місце, де ви маєте можливість відпочити самі або з вашими друзями, відсвяткувати важливу для вас подію, або ж просто отримати насолоду від приємних і корисних процедур. У сауні ви можете замовити приготований чай з корисних трав, який освіжить і тонізує ваш організм. У продажу у нас є віники, до складу яких входять лікувальні трави, також у нас ви можете придбати одноразові тапочки, які зроблять ще більш комфортним времяпровождение цього закладу.

Сауна завжди залишається модною і популярною, і вона весь час удосконалюється для того, щоб повністю задовольняти ваші вимоги і бажання. У наш час ми хочемо отримувати максимально хороший результат при мінімально витрачений час. Як раз це ми і гарантуємо для вас. Наша сауна є саме тим ідеальним місцем, яке надасть найкращий догляд за вашим здоров'ям, самопочуттям, а також зовнішнім виглядом, при цьому не забере дуже багато часу. Протягом «гарячої» процедури, під впливом сухого повітря, що має температуру близько 90 ° C, ваше тіло опиниться в сприятливій, хоча і досить незвичайній обстановці. У цей час тіло починає інтенсивно потіти, для того, щоб знизити температурну різницю, при цьому транспортуючи дуже багато рідини з метою охолодження шкіри. Цей процес чудово очищає шкіру, а також виводить шлаки, забруднюючі весь організм.

З останніх досліджень ми дізнаємося, що шлаки і важкі метали, які виходять з організму під час таких процедур, рівні по кількості з тими, які вийшли б з вас в результаті дуже тривалої і досить напруженої фізичної роботи. Наша сауна в Буковелі надає для вас оздоровчий і дуже ефективний результат в комфортних умовах і без важких м'язових навантажень. Приходьте до нас, і ви не пошкодуєте. Якщо ви приїдете на автомобілі, для зручності ми маємо безкоштовну, охоронювану стоянку, де ви можете не хвилюватися за збереження вашого авто. На території нашого готелю є ресторан, в якому крім усього іншого, є пиво на розлив.

Забронювати сауну ви можете абсолютно безкоштовно.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery інтервал =”3″ images =”3115,3116,3117,2026,3118,2028,3120,3119,3112,3121,3114,3113″ img_size =”large” onclick =””][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message]Стоймость 400 гривен в час. 500 гривень у святковий період. Місткість до 6 людина.[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image =”2056″ img_size =”повний” вирівнювання =”центр” onclick =”custom_link” посилання =”протокол HTTPS://milliandjon.com.ua/3d-tur/3d-tur-sauna”][/vc_column][/vc_row]