Олімпійські ігри та Буковель – Готель «Milli & Джон », Буковель – офіційний сайт

Олімпійські ігри та Буковель

Прогноз погоди в Поляниці (Буковелі)
20.07.2012

У ТК «Буковель» тренуються майбутні учасники Зимових Олімпійських ігор 2014 року, які пройдуть у Сочі. Зокрема, в повному обсязі спортивну базу курорту використовує іванофранківець Сергій Чміль - багаторазовий учасник всеукраїнських та міжнародних змагань. Він єдиний спортсмен в Україні, який завоював право захищати державу на Кубку світу і Чемпіонаті світу. Спеціально для нього в «Буковелі» в цьому році побудували літній трамплін. А два роки тому туристичний комплекс побудував єдину в Україні трасу для Олімпійської дисципліни «могул». Для цього, керівництво гірськолижного курорту, виділило окремий схил, засніження і техніку для облаштування.

«Кілька років поспіль не було ніяких умов для повноцінних тренувань. Правда, у Ворохті є комплекс трамплінів, на яких проходили підготовку спортсмени, готуючись до змагань, проте користуватися ними практично неможливо: вони потребують реконструкції, - Говорить майстер спорту Сергій Чміль. - З появою «Буковеля» я отримав можливість професійно тренуватися і відповідно виступати на міжнародних змаганнях. Тепер боротися за право брати участь в Олімпіаді, яка пройде в Сочі ».

Свою спортивну кар'єру Сергій Чміль починав, працюючи гірськолижним інструктором. У вільний від роботи час на трасах ГК «Буковель» займався могул - олімпійською дисципліною. Продовжує наполегливо тренуватися останні 4 року. Щодня виконує по 30-40 стрибків. Для того, щоб потрапити в Сочі, майстер спорту України повинен обов'язково взяти участь у міжнародних іграх і набрати додаткові очки в Кубку світу і Чемпіонаті світу. До слова, останні змагання - другі за важливістю після Олімпіади.

«На змагання завжди їздив за власні кошти, частково допомагав «Буковель». Держава, незважаючи на те, що «могул» - олімпійська дисципліна, не дала ні копійки. Для отримання Олімпійської ліценції необхідно взяти участь у всіх етапах світових змагань. Проходити вони будуть у Фінляндії, Китаї, Австрії, Норвегії, Америці, Канаді. Тільки на переліт потрібно затратити близько 15 тисяч доларів », - Розповідає Сергій.
Безпосередню допомогу в підготовці до змагань Сергій Чміль робить і лижна школа «Буковель». Її керівник Андрій Піллероа, спостерігаючи за його тренуваннями, покладає великі надії на молодого Івано-Франківського спортсмена.

– «У цього гірськолижника є всі шанси стати учасником Зимових Олімпійських Ігор, які пройдуть у Сочі в 2014 році. ТК «Буковель» для цього зробить все », - Стверджує Андрій.

Коментувати не дозволено.