Відпочинок в Буковелі – Milli & Jon, Буковель – Готель в Буковелі офіційний сайт

Відпочинок в Буковелі

Відпочинок в Буковелі – відпочинок на курорті євро рівня. Всесвітньо іменитий гірськолижний курорт Буковель розміщений в 110 км від Івано Франківська, недалеко від села Поляниця. У Івано-Франківська можна добратися потягом, літаком або ж на своєму авто. Для живуть у Буковелі надаються великі знижки на авіапереліт. Район Буковель – це великолепнее мисце для домашнього відпочинку з дітьми, молодіжного відпочинку або ж романтичною поїздки. У будь-якому містечку Буковеля розташовуватися велика кількість затишних готелів, пансіонатів, санаторіїв, баз відпочинку, і приватних особняків. Розцінки на розміщення знаходяться в залежності від відстані до гірськолижного курорту Буковель, ніж ближче, тим проживання подорожче.
Траси Буковелі розташовані на горах Буковель (1127 метрів), Чорний Клеве (1246 метрів), Довга (1372 метрів) і в загальній складності налічують трохи більше 50 км. Варто відзначити, що деякі траси оснащені освітленням для нічного катання.
На п'яти піках гір – Задовга, Буковель, Бульчіньоха, Бабин Погар і Темна Клева – знаходиться практично 50 км гірськолижних магістралей різного значення труднощі. Деякі магістралі обладнані світлом. Працюють 14 підйомників, між яких: 1 бугельний довжиною 957 МТР, 1 трехмесний протяжністю 1100 МТР, 1 двокрісельний протяжністю 1000 МТР, 11 чотирьох-підйомників довжиною від 652 до 1947 м. Кожна траса обслуговується гарматами і любовно ратрачітся снігоущільнюючі машини.